Inspirace

Extravagance plná emocí

Naše automatická baterie SLU 83 patří rozhodně mezi výrobky s neotřelým designem. Možná ne láska na první pohled. Podlehnete-li jí však, bude to zcela jistě na dlouho. Její křivky jsou výjimečné a elegantní.  Pokud hledáte něco jedinečného do vašeho interiéru, je tento výrobek ten pravý.

Přejít do galerie

Black line aneb není černá jako černá

Barvy jsou trendy! Asi nejvíce poptávaná je černá. Lze ji elegantně kombinovat s mnoha dalšími barvami a doplňky v interiéru. Naše metalově černá vás na první pohled ohromí. Představujeme vám novou řadu “Black Line“ vodovodních baterií, pisoárových splachovačů a ovládání sprch.

Přejít do galerie

Designové řešení na stěnu je cool

Nástěnné nerezové bezdotykové baterie a dávkovače mýdla patří mezi velmi oblíbená řešení veřejných toalet zejména díky široké nabídce vícenásobných umyvadel z různých minerálních materiálů. Společně tvoří skvělou designovou podívanou s nádechem futurismu.

Přejít do galerie

Čisté ruce, čistá mysl – to má přece smysl!

Naši designeři pro vás připravili kolekci luxusních bezdotykových baterií. Ty již nejsou pouze funkčním doplňkem, ale stávají se také prvkem výrazně ovlivňujícím celkový design veřejných i privátních interiérů. Nová kolekce je nejen krásná, ale také splňuje vysoké nároky na hygienu. Čistý design, čisté ruce a čistá mysl, to má přece smysl!

Přejít do galerie