Nové trendy

Ucelený systém hygieny

Potřebujete mít kontrolu nad vstupem do své budovy či vašeho pracoviště? Jsme schopni vám nabídnout sofistikované řešení. Naše systémy řízené hygieny spojují vstupní turnikety s dalšími přístroji, jakými jsou termo-vizuální kamera a bezdotykový dávkovač dezinfekce. A jak to vlastně funguje? Osoba, která chce vstoupit do takto zabezpečené oblasti, vloží ruce pod dávkovač dezinfekce a následně se podívá do kamery, která zkontroluje zakrytí nosu a úst a změří tělesnou teplotu. Pokud je vše v pořádku, a zároveň dávkovač spustil dávku dezinfekčního roztoku, tak je umožněn průchod turniketem.  

Přejít do galerie

Hygiena hrou

Nyní, více než kdy jindy, si uvědomujeme, jak důležitá je hygiena rukou. A co se v mládí naučíš … Je dobré v našich nejmenších pěstovat správnou hygienu rukou již v raném předškolním věku. S tím vším pomohou bezdotyková zařízení, která zábavnou formou uvedou vaše ratolesti do světa čistoty a zdraví.

Přejít do galerie

Co se skrývá za zrcadlem?

Jako děti, jsme vždy chtěli vědět co se skrývá za zrcadlem, je tam nějaká tajná Alenčina říše? Nyní to již víme! Za zrcadlem jsou Sanela dávkovače mýdla, vodovodní armatury, osoušeče rukou nebo zásobníky papírových ručníků. Vstupte s námi do magického světa Sanela.

Přejít do galerie

BEZDOTYKOVÝ DÁVKOVAČ DEZINFEKCE

Osobní hygiena a zejména dezinfekce rukou se v poslední době stala nedílnou součástí našich životů. Pro správnou a účinnou dezinfekci rukou je důležité vybrat nejen správnou dezinfekci, ale také její dávkovač. Sanela jako jedna z mála nabízí kompletní sortiment dávkovačů dezinfekce.

Přejít do galerie

Štíhlá kráska k umyvadlům na desku

Díky vysoké poptávce po designových sanitárních zařizovacích výrobcích je dnes nabídka umyvadel na desku velmi široká. Nalézt k takovému umyvadlu senzorovou baterii splňující přísné hygienické a provozní nároky tak, aby ji bylo možno použít na veřejných toaletách, je již mnohem složitější. Nám se to povedlo, a ještě k tomu ve velmi slušivém designu. Automatická baterie SLU 60 je ta ideální pro vaši krásnou restauraci, kancelář či dům.

Přejít do galerie
Na našich stránkách používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Souhlasím. Další informace >