Novinky

Inteligentní systém sanitární techniky - SANELA SMART SANITARY

Přicházíme s novým systémem vzdálené kontroly, který umožňuje správu jednotlivých zařízení připojených do systému, a tím šetření nákladů na celkovou údržbu. Zobrazené informace umožňují optimalizovat spotřebu elektrické energie a vody, měnit časy a intervaly hygienických proplachů, u centrálních dávkovačů mýdla vysílat službu k doplnění náplně pouze tam, kde je potřeba. Není nutná osobní kontrola jednotlivých toalet, vše je k dispozici mobilně, teď a tady, odkudkoliv.

Přejít do galerie

AUTOMATICKÉ ČERNÉ UMYVADLOVÉ BATERIE

Černé bezkontaktní umyvadlové baterie jsou další novinkou, které doplňují už existující sortiment nerezových koupelnových doplňků… Černá nepůsobí jen stylově a elegantně, ale je i praktická na údržbu. Díky senzoru, který je součástí baterie, nedochází ke zbytečnému plývání vody. Jakmile senzor zaregistruje přítomnost ruky, spustí se voda, a naopak po umytí se voda okamžitě vypne. Baterie jsou doplněny úsporným perlátorem.

Přejít do galerie

AUTOMATICKÁ UMYVADLOVÁ BATERIE SLU 08L, SLU 08LN

Inovovali jsme design umyvadlovo-dřezových vodovodních baterií SLU 08L, SLU 08LN. Nový design si zachovává plnou funkčnost předešlé série a jako novinku nabízí plně otočné výtokové ramínko. Vyzkoušejte jeden z nejvíce prodávaných modelů senzorových baterií Sanela.

Přejít do galerie

ČERNÉ NEREZOVÉ DOPLŇKY

Černá barva letí!  A proto stále více produktů Sanela je dostupná i v tomto novém a slušivém kabátě. Nyní lze zakoupit a zkrášlit váš projekt černým košem SLZN 23V, zásobníkem toaletního papíru SLZN 37V a zásobníkem papírových ručníků SLZN 20V. Vše je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Přejít do galerie
Na našich stránkách používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Souhlasím. Další informace >